Víceméně ta samá "parta", v našem případě rodina, vaří U Toníčka již od roku 1996. Vaření a péče o naše hosty nás baví a za ty roky jsme již dávno sehraný tým. Táta s mámou jsou naši šéfkuchaři :-)

Tíhneme k poctivým domácím baštám, které zpracováváme již od surovin. Naši hosté oceňují zejména bramborákové speciality, omáčky k masům, domácí knedlíky a v neposlední řadě naše dezerty. Polotovary u nás nehledejte.

Z našeho menu

Kapacita restaurace

Salonek kapacitou až pro 22 osob. Ostatní prostory restaurace mají kapacitu až pro 65 osob. Díky našim bohatým zkušenostem a perfektnímu menu, dokážeme vytvořit pro Vaši akci nezapomenutelný zážitek, ke kterému se budete s ostatními vždy rádi vracet. Pro Vaši akci připravíme speciální menu. 

Na čem si lze v naší restauraci pochutnat?

Sledujeme trendy v gastronomii a jídelní lístek neustále  vylepšujeme. V současné chvíli nabízíme speciality z kuřecího, vepřového a hovězí masa a sem tam nějaký ten losos a bezmasé jídlo. V naší restauraci nezapomínáme ani na malé jedlíky a děti. Máme připraveno dostatek malých porcí, dětských menu, pohárů a zákusků. Obecně preferujeme českou kuchyni, tudíž pořádný kousek masa, kachničky, speciality s bramboráky a nesmí chybět vynikající svíčková :-)