Vyhlášená restaurace

OTEVÍRACÍ DOBA
  • středa - sobota 11:30 - 22:00
  • neděle 11:30 - 17:00
  • Rezervace na tel.: 606 520 588, 483 300 716

Můžete se těšit!

28.-30. říjen 2016 - Zvěřinové hody, více o menu  zde

11.-13. listopadu 2016 - Svatomartinská husa, více o menu zde

3.-4. prosince 2016 - Bulharský víkend 

Převažuje domácí kuchyně: 

- domácí knedlíky
- domácí nudle
- domácí játrové knedlíčky
- domácí bramboráky
- domácí palačinky a jiné moučníky
- žádné mražené polotovary (např. smažené sýry)
- základem všech omáček jsou poctivé domácí vývary!

 

Proč si lidé naši restauraci tolik oblíbili?

Víceméně ta samá "parta", v našem případě rodina, vaří U Toníčka již od roku 1996. Vaření a péče o naše hosty nás baví a za ty roky jsme již dávno sehraný tým.

táta a máma jsou naši šéfkuchaři :-)

Svou práci odvádíte nejlépe tehdy, když Vás baví a děláte ji svým jménem. Tudíž v naší restauraci platí spokojení majitelé = spokojení kuchaři = spokojení zákazníci

vyhlášená restaurace

V roce 2001 navštívili naši restauraci zástupci EU, kteří v rámci projektů mapovali kvalitu restaurací v Jizerských horách. Díky tomuto projektu nám byl dán titul nejlepší restaurace v Jizerských horách 2001. Od této chvíle se však u nás další zástupci EU neobjevili, možná projekt z EU skončil, však víte, jak to s těmi projekty bývá :-)

Moderní salonek - ideální zázemí pro soukromé akce s přáteli, rodinou či firemní akce

Máme dva nové salonky s kapacitou 15 a 10 osob. Díky našim bohatým zkušenostem a perfektnímu menu, dokážeme vytvořit pro Vaši akci nezapomenutelný zážitek, ke kterému se budete s ostatními vždy rádi vracet. Pro Vaši akci připravíme speciální menu.

Na čem si lze v naší restauraci pochutnat?

Sledujeme trendy v gastronomii a jídelní lístek neustále  vylepšujeme. V současné chvíli nabízíme speciality z kuřecího, vepřového a hovězí masa a sem tam nějaký ten losos a bezmasé jídlo. V naší restauraci nezapomínáme ani na malé jedlíky a děti. Máme připraveno dostatek malých porcí, dětských menu, pohárů a zákusků.

Obecně preferujeme českou kuchyni, tudíž pořádný kousek masa, kachničky, specialitay s bramboráky a nesmí chybět vynikající svíčková :-)

Čím to u nás zapijete?

Točíme Kozel 11, Plzeň a Kofolu. Dále podáváme různé minerálky, vody, džusy, čaje, kafe atd. zbytečné jmenovat, na chuť a žízeň si přijde každý.